Punkt Szczepień Powszechnych w Pyskowicach

30.07 to najbliższy termin szczepień w pyskowickim Powszechnym Punkcie Szczepień zlokalizowanym w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera przy ul. Strzelców Bytomskich 1a.
Dostępne preparaty:
  • Pfizer
  • Johnson & Johnson (jednodawkowy)
  • Astra Zeneca.
Nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja. Wystarczy, aby każdy zainteresowany szczepieniem zgłosił się do punktu w godzinach jego pracy (8.00 - 14.00).
 
Jednocześnie informujemy, że od 7 czerwca istnieje możliwość szczepień dzieci powyżej 12 roku życia. Warunkiem podania szczepionki jest zgoda rodzica bądź opiekuna prawnego na piśmie i jego obecność podczas zabiegu. Kwalifikacja lekarska na miejscu, każdorazowo przed zaszczepieniem.

Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany jest w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Strzelców Bytomskich 1a w Pyskowicach.

Zarejestrować się na szczepienie można w następujący sposób:

  • poprzez całodobową i bezpłatną infolinię 989,
  • e –rejestrację za pośrednictwem portalu www.pacjent.gov.pl
  • sms-owo : wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści SzczepimySie.

Dodatkowo funkcjonuje infolinia informacyjna naszego punktu pod numerem telefonu : 663-444-498 . Pytania można zadawać również za pośrednictwem adresu e-mail: Pyskowice.szczepienia@gmail.com.

Plakat informujący o lokalizacji Punktu Szczepień Powszechnych przy ul.Strzelców Bytomskich 1. Na górze mapka z lokalizacją punktu, poniżej panorama Pyskowic z umiejscowieniem PSP.