Porozmawiajmy o Pyskowicach. Tym razem na temat skateparku

2021-06-02

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z burmistrzem Adamem Wójcikiem. Dziewiątego czerwca będzie okazja, żeby zapytać i porozmawiać o przyszłości skateparku. Początek spotkania przez aplikację Teams o godz. 17.30.

Spraw, o których warto rozmawiać, w naszym mieście nie brakuje. Również mieszkańców, którzy chcieliby zabrać głos. Ze zrozumiałych względów ilość osób mogących brać udział jednocześnie w spotkaniu online jest jednak ograniczona. Zaproszenia z linkiem otrzyma pierwszych 20 osób, które zgłoszą swój udział. Prosimy też o przesyłanie pytań – na adres pytania@pyskowice.pl - co najmniej na dwa dni przed terminem.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, powinny wysłać maila na adres pytania@pyskowice.pl, w tytule wpisując "Zgłoszenie na spotkanie w dniu 09.06.2021r.", a w treści podając swoje imię. Zgłoszenia przyjmowane są do dziewiątego czerwca, do godz. 12.00.

Aby dołączyć do spotkania należy zapoznać się klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych załączoną w linku poniżej. Zachęcamy do udziału.


Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych.