Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2008 kwiecień

2008-04-29

Na XX sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 25 kwietnia Rada Miejska jednogłośnie (15 głosów za) udzieliła absolutorium burmistrzowi miasta z tytułu wykonania budżetu za 2007 roku.

2008-04-29

Nietypowe zdarzenie odnotowali pyskowiccy strażnicy miejscy, którzy podczas patroli w okolicach rzeki Dramy zauważyli rannego bociana.

2008-04-28

W związku z planowaną przez firmę VATTENFALL przerwą w dostawie prądu do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach w dniu 02 maja br., klienci, którzy w tym dniu załatwiają sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego, w kasie tut. Urzędu, a także chcą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego będą przyjmowani  w godzinach od 14.00-16.00.

2008-04-23

Ukazał się kwietniowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym http://www.pyskowice.pl/files/pl/gazeta-lokalna/pp139.pdf

2008-04-23
Urząd Miejski w Pyskowicach organizuje kolejną akcję ekologiczną. Tym razem młodzież gimnazjalna weźmie udział w spotkaniu ekologicznym z cyklu "Zielono mi", pt. "Świat w kolorze nadziei" , które odbędzie się w katowickim spodku 29 kwietnia.
2008-04-21

W piątek, 25 kwietnia o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XX sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach. Najważniejszym punktem obrad będzie głosowania nad projektem uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2007 r.

2008-04-16

Rozstrzygnięto V edycję konkursu czytelniczo-historycznego "Pyskowice moje miasto". W dniu 16 kwietnia Przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Drozd, zastępca burmistrza Wiesław Leszczyński i dyrektor biblioteki Sabina Stróżykiewicz wręczyli nagrody laureatom.

2008-04-16

Z okazji 10 - lecia podpisania Partnerstwa Miast Pyskowice i La Ricamarie w dniach od 14 do 19 maja b.r. będą przebywali w naszym mieście członkowie francuskiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko- Francuskiej.

Wszystkie osoby zainteresowane zakwaterowaniem naszych francuskich przyjaciół proszone są o kontakt b.kubiak@pyskowice.pl

2008-04-14

W dniu 17 kwietnia 2008r. o godz. 13.00 na terenie Miasta Pyskowice przeprowadzony zostanie głośny test syren alarmowych. W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty.


2008-04-14

Biuro Poselskie posła Jana Kaźmierczaka zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficznym pt: "Znane i mniej znane oblicza mojego miasta". Przedmiotem konkursu jest przedstawienie w formie pracy fotograficznej ciekawych miejsc (architektury lub krajobrazu) Gliwic, Knurowa lub Pyskowic.

Nagrodą w konkursie jest pięciodniowy wyjazd do Brukseli na zaproszenie posła do Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka. Termin wyjazdu: 2-6 czerwca 2008 r.

2008-04-08

Urząd Miejski w Pyskowicach pod patronatem Burmistrza Miasta Wacława Kęski, podobnie jak w roku ubiegłym organizuje konkurs na najładniejszy balkon, okno lub ogródek w naszym mieście.

2008-04-01

Do 30 kwietnia należy rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Tradycyjnie już 1% podatku można przekazać na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

2008-04-01

Podobnie jak w latach ubiegłych Burmistrz Miasta zawarł umowę z II Urzędem Skarbowym w Gliwicach na obsługę podatników składających roczne zeznania podatku dochodowego PIT w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach.

2008-04-01

W trzecią rocznicę narodzin dla nieba Ojca Świętego Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnych obchodach "Dni Papieskich", które odbędą się w naszym mieście 5-6 kwietnia.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę