Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2008 kwiecień

2008-04-29

Na XX sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 25 kwietnia Rada Miejska jednogłośnie (15 głosów za) udzieliła absolutorium burmistrzowi miasta z tytułu wykonania budżetu za 2007 roku.

2008-04-29

Nietypowe zdarzenie odnotowali pyskowiccy strażnicy miejscy, którzy podczas patroli w okolicach rzeki Dramy zauważyli rannego bociana.

2008-04-28

W związku z planowaną przez firmę VATTENFALL przerwą w dostawie prądu do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach w dniu 02 maja br., klienci, którzy w tym dniu załatwiają sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego, w kasie tut. Urzędu, a także chcą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego będą przyjmowani  w godzinach od 14.00-16.00.

2008-04-23

Ukazał się kwietniowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym http://www.pyskowice.pl/files/pl/gazeta-lokalna/pp139.pdf

2008-04-23
Urząd Miejski w Pyskowicach organizuje kolejną akcję ekologiczną. Tym razem młodzież gimnazjalna weźmie udział w spotkaniu ekologicznym z cyklu "Zielono mi", pt. "Świat w kolorze nadziei" , które odbędzie się w katowickim spodku 29 kwietnia.
2008-04-21

W piątek, 25 kwietnia o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XX sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach. Najważniejszym punktem obrad będzie głosowania nad projektem uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2007 r.

2008-04-16

Rozstrzygnięto V edycję konkursu czytelniczo-historycznego "Pyskowice moje miasto". W dniu 16 kwietnia Przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Drozd, zastępca burmistrza Wiesław Leszczyński i dyrektor biblioteki Sabina Stróżykiewicz wręczyli nagrody laureatom.

2008-04-16

Z okazji 10 - lecia podpisania Partnerstwa Miast Pyskowice i La Ricamarie w dniach od 14 do 19 maja b.r. będą przebywali w naszym mieście członkowie francuskiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko- Francuskiej.

Wszystkie osoby zainteresowane zakwaterowaniem naszych francuskich przyjaciół proszone są o kontakt b.kubiak@pyskowice.pl

2008-04-14

W dniu 17 kwietnia 2008r. o godz. 13.00 na terenie Miasta Pyskowice przeprowadzony zostanie głośny test syren alarmowych. W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty.


2008-04-14

Biuro Poselskie posła Jana Kaźmierczaka zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie fotograficznym pt: "Znane i mniej znane oblicza mojego miasta". Przedmiotem konkursu jest przedstawienie w formie pracy fotograficznej ciekawych miejsc (architektury lub krajobrazu) Gliwic, Knurowa lub Pyskowic.

Nagrodą w konkursie jest pięciodniowy wyjazd do Brukseli na zaproszenie posła do Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka. Termin wyjazdu: 2-6 czerwca 2008 r.

2008-04-08

Urząd Miejski w Pyskowicach pod patronatem Burmistrza Miasta Wacława Kęski, podobnie jak w roku ubiegłym organizuje konkurs na najładniejszy balkon, okno lub ogródek w naszym mieście.

2008-04-01

Do 30 kwietnia należy rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Tradycyjnie już 1% podatku można przekazać na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

2008-04-01

Podobnie jak w latach ubiegłych Burmistrz Miasta zawarł umowę z II Urzędem Skarbowym w Gliwicach na obsługę podatników składających roczne zeznania podatku dochodowego PIT w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach.

2008-04-01

W trzecią rocznicę narodzin dla nieba Ojca Świętego Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnych obchodach "Dni Papieskich", które odbędą się w naszym mieście 5-6 kwietnia.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę