Tereny inwestycyjne

INWESTUJ W PYSKOWICACH


Niepodważalnym atutem Pyskowic, generującym rozwój miasta i wzrost atrakcyjności pod względem inwestycyjnym, jest brak barier infrastrukturalnych dla inwestycji produkcyjno-usługowych, baz logistycznych czy budownictwa mieszkaniowego. Rozwój miasta doskonale uzasadniają i ukazują cztery strefy aktywizacji gospodarczej, zlokalizowane przy ulicach: Poznańskiej, Gliwickiej, Toszeckiej i Piaskowej. Ze względu na swoją niewątpliwie korzystną lokalizację oraz sąsiedztwo takich miast jak Gliwice, Zabrze czy Bytom, Pyskowice są miejscem, w którym warto inwestować. Przekonało się o tym już wiele firm takich jak: DB Schenker, Rossmann, Hybryd, Viva Inwestycje, Eurocolor, Komsta, Glass Produkt, Polmarkus, czy Kurotec, które uważają nasze miasto za dobrego, odpowiedzialnego i atrakcyjnego partnera, który inicjuje i sprzyja powstawaniu, a także rozwojowi wszelkiego rodzaju inwestycji.

 

Dlaczego warto?
- atrakcyjna lokalizacja
- miasto przyjazne inwestorom i ich działaniom
- infrastruktura drogowa
- brak barier infrastrukturalnych
- strefy aktywizacji gospodarczej
- konkurencyjne ceny
- rozwojowość

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z aktualną ofertą gminnych nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż (Nieruchomości/Sprzedaż nieruchomości).

 

Wszelkich informacji na temat sprzedaży nieruchomości gruntowych udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3, tel. (32) 332-60-71, (32) 332-60-72.

 

Drogi Przedsiębiorco, nie zwlekaj! Już dziś zainwestuj w Pyskowicach i ciesz się dobrą, partnerską współpracą oraz jej owocami.